• Již od roku 2009 se řadíme mezi nejvýhodnější směnárny v ČR.

Novinky

 • Aktuální novinky z naší směnárny

  Nově budeme veškeré novinky a změny provozní doby uvádět zejména na našich sociálních sítích. Budeme rádi za Vaše sledování na Facebooku nebo Instagramu.

 • Novela zákona o směnárenské činnosti.

  Od 1. 4. 2019 nabyde platnosti novela zákona o směnárenské činnosti. Novela umožní klientům odstoupit od směnárenského obchodu. Veškeré detaily a práva klientů jsme pro Vás sepsali "zde". Novela také mění povinnost vydávat předsmluvní informace před provedením směnárenského obchodu. Nyní obdrží předsmluvní informaci pouze klienti, kteří budou měnit částku 1.000 € a více, případně ekvivalent této částky v jiné měně. Kopii předsmluvní informace budeme potřebovat i nadále vždy podepsat.

 • Ukončení platnosti starých bankovek 100 NOK 200 NOK.

  Od 1. 4. 2018 již nebudeme vykupovat starý vzor norských bankovek nominálu 100 NOK a 200 NOK a o měsíc dřívě je přestaneme vydávat našim klientům. V Norsku budou níže uvedené vzory platit do 30. 5. 2018, poté je bude možno ještě vyměnit v norské centrální bance "Norges Bank".

 • Nový vzor polymerové bankovky 10 GBP.

  Od 1.2.2018 již nebudeme vykupovat papírové bankovky 10 GBP a budeme vykupovat pouze nový vzor polymerové (igelitové) bankovky 10 GBP.